ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Смок изпълзя на припек в центъра на Бургас. Влечугото било забелязано от паникьосани минувачи до тротоара пред магазин за оптика на улица „Сливница”, съобщава Дарик радио.
Преди ужасените мъже и жени да убият змията с камъни, собственикът на търговския обект повикал на помощ двама строителни работници и така не било позволено на смока да избяга.
Секунди по-късно го уловили с помощта на кофа. Змиеукротителят подал сигнал до Гражданска защита. Пристигналият на място екип отнесъл смока.
След консултация със специалисти от местния терариум той бил пуснат на свобода в зоната на Атанасовското езеро.
препоръчано
НЕ МУ СЕ РАЗМИНА: Оставиха за постоянно в ареста похитителя на Наталия
1440
преди 7 минути
ПЪРВИ ДУМИ: Похитителят на Наталия проговори пред съда: Съжалявам за всичко
16566
преди 47 минути
Олигарх ли е вътрешният министър Иван Демерджиев?
29668
преди 1 часа


