ГОРЕЩО
КЗК предлага пакет от 19 мерки за подобряване на конкурентната среда в сектор храни
СТРАШНА ТРАГЕДИЯ: Тир се вряза в кола в насрещното на "Тракия", загинаха две деца и възрастен
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
МВР с първи данни за бруталното убийство в Угърчин
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
Наказанието за удар на съдията е мажду 10 и 15 мача
Защитникът на Черно море Сашо Александров според правилниците може да изгори до края на сезона., научи ПИК. Бранителят удари главния съдия Стефан Спасов, след като реферът свири дузпа за Левски, правена именно от играча. Наказанието за удар на съдия е между 10 и 15 мача. Това директно отписва от сметките на Адалберт Зафиров защитника на варненци, Десният бек в своя защита заяви след мача, че са се сблъскали съвсем случайно. Защитникът на Морето се извини за постъпката си, за което бе изгонен с директен червен картон. "Извинявам се на съдията, не беше нарочно. Просто се сблъскахме. Когато той падна, мен ме хвана срам. Всичко стана съвсем случайно. Никога не съм удрял футболист, камо ли да го направя със съдия. Исках да влезна в съдийската стая след мача и да му се извиня, това обаче нямаше как да стане. Още веднъж искам да кажа, че съжалявам", разкая се Александров след мача. Потърпевшият рефер Спасов след двубоя на "Герена" заяви, че няма нищо такова, а е бил посрещнат с бодичек от бранителя в зелено-бяло. "Ситуацията е следната. След като имаше нарушение в наказателното поле, аз се засилих към точката на дузпата. Сашо Александров ме пресрещна с бодичек, като си беше свил двата юмрука пред тялото. Прецених, че е умишлено и го изгоних. Много ясно, че той ще каже, че го е направил неволно", обяви Пастата. Дежурният делегат на срещата подробно е описал инцидента. В БФС е предоставен и видеоклип, в който ясно се вижда как Сашо Александров побеснява, затичва се към съдията и го събаря съвсем умишлено на тревата. http://www.youtube.com/watch?v=__NxSdOvyVMпрепоръчано


