BG EN

ГОРЕЩА ТЕМА: Синоптикът Анастасия Стойчева разкри идва ли истинската пролет и кога ще спрат пороите и студовете

Прогноза за времето

ГОРЕЩА ТЕМА: Синоптикът Анастасия Стойчева разкри идва ли истинската пролет и кога ще спрат пороите и студовете

9846
на 13.05.2019
ГОРЕЩА ТЕМА: Синоптикът Анастасия Стойчева разкри идва ли истинската пролет и кога ще спрат пороите и студовете
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

България ще бъде едно от най-студените места в Европа през тази седмица, обяви в ефира на Би Ти Ви синоптикът Анастасия Стойчева.  "Непрекъснато ще има дъждове през следобедите часове. Повече от тях ще са в западната част на страната", поясни тя. Причината е средиземноморският циклон в Италия.

препоръчано

Днес валежи ще има в крайните западни райони. Вятърът ще се усилва. Утре дъждове ще се усилват и ще вървят и към изток.  Това е заради силния източен вятър. 

В събота и неделя средните темпуратури ще останат около 20 градуса. 

В края на седмицата и началото на следващата предстои рязко затопляне и спиране на дъждовете. На някои места температурите ще скочат над 30 градуса.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 45
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК