BG EN

ГОРЕЩА ФУТБОЛНА ТЕМА: Сочат, че Славиша Стоянович ще следи под лупа...

Футбол

ГОРЕЩА ФУТБОЛНА ТЕМА: Сочат, че Славиша Стоянович ще следи под лупа...

14867
на 24.11.2020
ГОРЕЩА ФУТБОЛНА ТЕМА: Сочат, че Славиша Стоянович ще следи под лупа...
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Новият треньор на Левски Славиша Стоянович си е поставил за цел да подобри представянето на централните нападатели в тима, пише "Тема Спорт". Тараните на "сините" не се намират в оптимално игрово състояние и именно върху подобряването на головата им форма иска да работи специалистът.

Стоянович ще разполага с Найджъл Робърта, Стивън Петков, Валери Божинов и Илия Димитров. Като се сочи, че визираните остриета много рядко реализират напоследък.

Стоянович ще следи под лупа представянето на офанзивните футболисти на "сините" до зимата и не е изключено да се стигне до раздяла между Левски и някой от тях, се допълва в информацията.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК