BG EN

ГОРЕЩО В ПИК: ПОВРАТЕН МОМЕНТ ЗА МАФИЯТА. Писмото не е писано от Доган, но той го е припознал. Чужди мисии пишат грами до правителствата си

Акценти

ГОРЕЩО В ПИК: ПОВРАТЕН МОМЕНТ ЗА МАФИЯТА. Писмото не е писано от Доган, но той го е припознал. Чужди мисии пишат грами до правителствата си

300464
на 10.07.2024
ГОРЕЩО В ПИК: ПОВРАТЕН МОМЕНТ ЗА МАФИЯТА. Писмото не е писано от Доган, но той го е припознал. Чужди мисии пишат грами до правителствата си
Автор:   Стоян Тончев

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

За всички, които познават епистоларния стил на Ахмед Доган, е ясно, че това писмо не е писано от него. Някой много е бързал той да излезе с позиция.

Дали Доган го е припознал като своето послание и призив, е отделен въпрос.

Навярно - да.

Тепърва ще се случва това, което трябва да се случи!

В момента всички чужди мисии в България следят процесите и пишат грами до правителствата си. Ако има намеса на полиция и прокуратура, според мен международната реакция ще е светкавична.

Този път няма да бъде, както другите пъти!

Ще трябва да се пипа много фино.

Днес неслучайно написах: "Предстоят промени. Отвън в този момент са прекалено заети да се занимават с българския въпрос, но това не означава, че не следят процесите в страната. Ще ги оставят да се поразчистят сами и след това ще има заключителен залп.

Ако някой си въобразява, че ще бъде оставен еднолично да си разиграва кончето в центъра на Балканите, на Черно море, на пътя между Европа и Азия, означава, че живее в голяма илюзия".

Единовластието в България означава абсолютна диктатура. Такава няма да бъде допусната на невралгична стратегическа точка в Югоизточна Европа, затова партиите ще бъдат променени и обновени - едни си отиват, идват други. Това се отнася и за хората в тях и лидерите им.

Повратният момент за нашата разрушена и превзета от мафията държава настъпи. Подгответе се за истинското дъно, на което ще се сгромолясаме, за да отскочим от него нагоре.

Стоян Тончев

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК