ГОРЕЩО В ПИК TV: Бареков на десант край имението на Прокопиев на Буджака - търси Христо Иванов, Киро и Нинова, за да ги пита кога ще върнат мандата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Журналистът и бивш евродепутат Николай Бареков се намира в местността "Буджака" край Созопол, където се простира имението на олигарха Иво Прокопиев.
Според Бареков в момента Христо Иванов, Кирил Петков и Корнелия Нинова обсъждат с Прокопиев кога да върнат мандата на Румен Радев.
По-рано днес журналистът отново се включи край Буджака и заяви, че според него Нинова и Петков бавят мандата, за да може лидерката на БСП да прибере пари от комисионната за продажбат на оръжия, а Петков - от комисионната при покупката на газ.
Нищо не е покътнато, макар че се произнесе българският съд и имаше огромна гражданска съпротива срещу цялото незаконно строителство върху скалите, посочи той към имението на Прокопиев.
Имотът зад гърба ми, може би най-златният имот на Черноморие, палатът на Буджака, продължава да стои запориран от КПКОНПИ. Те имаха с Кирил Петков чудесна идея, да направят Бойко Рашков шеф на КПКОНПИ и да паднат запорите, каза Бареков, който предава на живо от мястото.
ПИК беше бомбардирано от хакерска атака и не можахме да излъчим на живо това видео, заяви още Бареков, който посочва и къщата на Йово Николов, жуналист, който брани Прокопиев.
Бареков посочи и плажа, който е недостъпен до гражданите, само Прокопиев със златния имот може да слиза на него.
Следвайте ПИК вече и в Телеграм


