ГОРЕЩО В ПИК TV! Борисов: Кирил Петков, Николай Денков и Асен Василев са планът "Барбароса" за провал на еврото (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)

ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов говори пред журналисти в кулоарите на парламента.
"Трябва да се работи по Плана за възстановяване и други неща", обърна внимание Борисов.
Той каза, че днес е имал доста скъпи гости - Джим О`Брайън от САЩ и еврокомисарят Валдис Домбровскис.
"Не мога да се занимавам с ППДБ. След като се видя, че "Възраждане", с "Величие", с МЕЧ - всички чрез рушене, протести, шум, провокации, видяхте няколкостотин човека бяха, 1000 да са, 2000 да са... че така няма да стане, сега задействаха последния елемент Кирил Петков - Денков - Василев.
Защото буди недоумение в Брюксел, ако на 8 юли докладът мине и се гласува от Ес и всички премиери и канцлери, на другия ден да поискаш да падне правителството. От кои си? Кой си?
Петков - Денков - Василев. Това е планът "Барбароса" за невлизане в еврото. Да им е честито!", коментира той и евентуалния вот на недоверие, който от ППДБ смятат да внесат веднага след гласуването на 8 юли.
