BG EN

ГОРЕЩО: Полицията залови микробус с нелегални мигранти, шофьорът избяга

ГОРЕЩО
Крими

ГОРЕЩО: Полицията залови микробус с нелегални мигранти, шофьорът избяга

12843
на 07.06.2019
ГОРЕЩО: Полицията залови микробус с нелегални мигранти, шофьорът избяга
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията издирва шофьор на микробус, превозвал нелегални мигранти. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.

препоръчано

Около 17.15 часа днес автопатрул на ОДМВР - София спрял за извършване на проверка микробус „Мерцедес“, движещ се бавно в аварийната лента на автомагистрала „Тракия“ в района на км 40 в посока София.

При поискване на документите му водачът побягнал в посока гората. Служители на реда стреляли 2 пъти във въздуха, но това не го е спряло.

Предприети са незабавни заградителни действия за установяването и задържането на водача, в които е включено и следово куче.

В микробуса са открити 15 чужди граждани.

Тепърва ще се изяснява тяхната самоличност. Продължава издирването на шофьора.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата юлска неделя: Близнаците да не прекаляват с високите скорости, Ракът да внимава с парите, проблеми за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата юлска неделя: Близнаците да не прекаляват с високите скорости, Ракът да внимава с парите, проблеми за Рибите
ПИК TV x
Политолог пред ПИК TV: Вотовете губят парламентарно време, но сплотяват кабинета – може да изкара пълен мандат Политолог пред ПИК TV: Вотовете губят парламентарно време, но сплотяват кабинета – може да изкара пълен мандат
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента