ГОРЕЩО
ЖЕСТОКА ДРАМА! Загиналият при мелето на пътя Бургас - Малко Търново готвел сватба (СНИМКА)
ГОРЕЩО В ПИК! Прокуратурата протестира решението на съда по делото за Благомир Коцев
Арестуваха съпругата на един от "Калашниците" за заплахи към свидетелка по делото
ШОУ В НС! Подиграха жестоко Венко Сабрутев - патосът му бил в погребален стил като на служител от плевенски обреден дом (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с последни подробности какво точно се случва с делото срещу Благомир Коцев: Внушенията на политици от ПП и ДБ не отговарят на истината (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дизелов локомотив е горял снощи на гарата в свищовското село Драгомирово. Сигнал за инцидента е получен в 17,50 ч. на спешния телефон 112 и е прехвърлен към пожарната служба в Свищов.
препоръчано
На мястото е изпратен един пожарен автомобил с трима огнеборци. Те установили, че подаваща тръба за суха пара е прегряла и се е самозапалила. Възникналите пламъци във вагона са изгасени от персонала. Огнеборците са обезопасили местопроизшествието. Няма пострадали и сериозни материални загуби, съобщават от пожарната служба.


