ГОРЕЩО
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
Ловят с камери слушалките в ушите на зрелостниците
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Истински шпионски арсенал ще вкара образователното министерство в битката си срещу преписвачите на зрелостните изпити. Спецкамери на матурите ще засичат слушалки и всякакви устройства и джаджи, в случай че някой зрелостник се изкуши да злоупотреби на съдбовните изпити.
препоръчано
Това е още една от т.нар. тайни мерки на Министерството на образованието и науката, пише "Монитор".
Става дума за специални камери, които ще могат да уловят, ако има друга честота в помещението.
На матурите ще се използват и детектори, които също ще „ловят“ скрити джиесеми, които зрелостниците не са предали преди старта на изпита.
свързани новини
ТАЙНИ МЕРКИ СРЕЩУ ПРЕПИСВАЧИТЕ: Детектор лови скрити джиесеми на матурите
14234
на 22.04.2016
Седем дни почивка заради матурите
14364
на 05.05.2016


