ГОРЕЩО
Нагъл, по-нагъл, Ивайло Мирчев
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
ЧАС ПИК
Градушка като топче за пинг-понг удари в Силистра, изпотроши сгради и коли
9742
на 04.05.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Градушка се изсипа в Силистренско, съобщи БТА.
препоръчано
Нанесени са щети по сгради и автомобили, както и на селскостопанска продукция, но все още няма конкретни данни за тях. Вероятно са нанесени щети и по тютюна.
По информация от силистренското представителство на агенцията за проучване и поддържане на плавателния път по Дунав градушката е била с големина на топка за пинг-понг, а от метеорологичната обсерватория съобщават за ледени късове, с размер на лешник.
Нагъл, по-нагъл, Ивайло Мирчев
128746
преди 1 часа
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
310100
преди 3 часа


