ГОРЕЩО
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
Животът днес
Граждани готвят протест по време на делото за „соления” градски транспорт в София
11012
на 10.02.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Протест пред Административния съд в София организират от Сдружението за свободен градски транспорт.
Причината са две дела, свързани с придвижването в столицата. Първото е за цената на билетчето в София, която беше увеличена от 1 лев на 1,60 лева, а второто е за подобряване на обществения транспорт във кварталите „Владая” и „Княжево”.
От сдружението обявиха, че демонстрацията слага началото и на кампанията за постигане на безтаксов градски транспорт. Организаторите припомнят още, че София е единствената европейска столица без нощен градски транспорт.
препоръчано
Второто заседание по делото за цената на билета в София ще се проведе днес от 9.30 часа.
свързани новини
Хит сред софиянци: Левче за продупчено билетче!
19880
на 13.06.2016
10 начина да не плащаш 1.60 лв. за билетче
33661
на 04.06.2016
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!


