BG EN

Граждани пасат коне и крави в градски паркове

Региони

Граждани пасат коне и крави в градски паркове

13652
на 10.10.2018
Граждани пасат коне и крави в градски паркове
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

9 акта на собственици на животни са съставили през изминалия месец от „Контролно звено“ към Община Дупница. 7 от тях са на животновъди за свободно и безнадзорно пускане на коне в района на ж. к. „Бистрица“, пътят между „Парк Рила“ и село Бистрица, пише "Монитор".

препоръчано

Вчера е съставен акт и на жител от Самораново след сигнал на дежурния телефон на Община Дупница за свободно пасящи 7 броя коне в парка на село Самораново. Установен е нарушителят, който ще бъде санкциониран с глобата - 500 лева. Санкцията е в максимален размер, тъй като това е поредно нарушение от страна на собственика.

Другите два наказателни акта са за същото провинение заради свободно движещи се крави в близост до улични платна (в района на Яхиново и Горна махала в посока София). Санкциите ще бъдат на стойност от 100 до 500 лева, съгласно Наредбата на Община Дупница за отглеждане на домашни животни, птици и пчелни семейства.

3 фиша по 50 лева са съставени и на фирми за разлепване на рекламни материали на нерегламентирани места за изминалия месец, както и протоколи за предупреждение на собственици за разполагане на строителни материали на тротоари с 24-часови срокове за премахването им.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 99
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК