BG EN

Грандиозен скандал разтресе Великобритания! Министър подаде оставка заради порнографски снимки

ЧАС ПИК

Грандиозен скандал разтресе Великобритания! Министър подаде оставка заради порнографски снимки

9250
на 28.09.2014
Грандиозен скандал разтресе Великобритания! Министър подаде оставка заради порнографски снимки

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британски министър подаде оставка заради снимки със сексуално съдържание, които изпратил на журналистка, предаде БТА, позовавайки се на Франс прес.

Брукс Нюмарк, консерватор и министър към правителствената канцелария, отговарящ за гражданското общество, обяви, че подава оставка, след като научил, че днес във в. “Сънди мирър“ излиза статия, посветена на скандалните снимки.

Изданието съобщава, че Нюмарк, който е на 56 години, разменял порнографски снимки с журналистка, представила се за негова политическа симпатизантка. Министърът, който има пет деца и водеше кампания за увеличаване на броя и на ролята на жените в политиката, дори поканил журналистката на среща по време на конференция, организирана от британските консерватори днес.

Оставката на Нюмарк е втори удар за няколко часа за британските консерватори, след като консервативен депутат се присъедини към Партията за независимост на Обединеното кралство на Найджъл Фараж.

Дейвид Камерън е приел оставката на Нюмарк и скоро ще определи негов заместник, обяви канцеларията на британския премиер.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 119
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК