ГОРЕЩО
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
НОВА СЕЧ: Вътрешният Дечев подпука и шефовете на районните управления
СХЕМА НА "ЗЕЛЕНИТЕ": Отломки от ППДБ с гръмкото име "Антикорупционен блок" търсят реванш на вота
МЪЛНИЯ! Боядисаният старец Николай Вълканов пристана на "спасителя" Радев
САМО В ПИК TV! Наталия Господинова с важни новини от Варна: Делото срещу Коцев и компания е блокирано заради участието на двама от обвиняемите в листите на ППДБ (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководителите на гранда Левски очакват отговор в понеделник от двама чуждестранни играчи дали съответните футболисти ще намалят заплатите си временно.
Информация на "Тема Спорт" сочи, че само двама от асовете на Левски не са подписали анекси към договорите си за намаляване на месечното възнаграждение с 50%, докато трае извънредното положение в България.
Сочи се, че ръководителите на "Герена" са провели разговори с агентите на визираните двама футболисти и е много вероятно да се стигне до съгласие по казуса.
препоръчано
свързани новини
Важна информация от "Герена" - ето какво се случва с финансите на Левски
98628
на 05.04.2020
Божинов: Готов съм да играя на "Герена" без пари
23037
на 25.03.2020


