ГОРЕЩО
ЩЕ ПАДНЕТЕ ОТ СМЯХ: Кандимена е новият Кирил Петков. Спряха бившия главсек на улицата и го попитаха кои изневеряват повече - мъжете или жените, а той... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Божо Божанов опразни банковата си сметка и разпродаде акциите (ДОКУМЕНТ)
Експерт с анализ на РЕАЛНИТЕ ЗАПЛАХИ СРЕЩУ БЪЛГАРИЯ: Възможен ли е пряк военен удар на Иран срещу страната ни?
ВАЖНО ЗА НАС! САЩ с КЛЮЧОВО РЕШЕНИЕ за продажбата на чуждите активи на "Лукойл“
ОТ ДНЕС: АЕЦ "Козлодуй" с намалена мощност заради ниското ниво на Дунав
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съдията не отсъди няколко дузпи в полза на Реал, избесня Гарет Бейл след нулевото равенство в Манчестър снощи.
препоръчано
"За нас беше важно да не допуснем гол в гостуването. Второто полувреме се получи по-открито, но не ни провървя - не ни бяха отсъдени няколко дузпи. Все пак ние сме в по-добро положение преди ответния мач", обяви Бейл.
Съотборникът му Тони Кроос пък не е доволен именно от втората част. "Играхме сигурно в отбрана, а в атака създадохме много опасни моменти. Не ми хареса как играхме второто полувреме, трябваше да отбележим гол. Дали Реал е фаворит? Не знам, а и това не е важно. Главното е да станем победител, тъй като само един отбор ще отиде в Милано", каза Кроос.
свързани новини
Манчестър Сити и Реал (Мадрид) не успяха да си вкарат гол
5741
на 26.04.2016
Шокиращо: Реал излиза без Роналдо срещу Ман Сити!
9336
на 26.04.2016
Кристиано: Ако това беше финал, щях да играя
4988
на 27.04.2016


