BG EN

Григор Димитров на финал за пръв път от 2018 г. насам

Тенис

Григор Димитров на финал за пръв път от 2018 г. насам

17415
на 26.05.2023
Григор Димитров на финал за пръв път от 2018 г. насам
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Григор Димитров стигна до първи финал в кариерата си от 2018 г. насам, предава Gong. Това се случи, след като родният тенисист триумфира в Женева в изключителен спектакъл срещу Тейлър Фриц с 2:1 сета. Двамата изиграха зрелищен сблъсък, който продължи малко под три часа и не разочарова хората, заели местата си на корта.

препоръчано

В първия сет световния номер 9 Тейлър Фриц спечели с 6:3, но Димитров върна сета при 7:5. В заключителната част Григор показа по-добра игра в тайбрека и спечели срещу Фриц. 

Така той отива на финал, където негов съперник ще бъде Николас Джари.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК