ГОРЕЩО
Слави за поредния скандал в служебния кабинет: ППДБ натискат министър да назначава техни хора, но министърът не ще - в БТВ и Нова пълна тишина по темата
TravelLove – мястото, където пътешествията срещат реалността
Тръмп за Иран: Обаждат се, питат как да сключим сделка, казах им, че леко са закъснели
Харизанов: Претенцията за моженето на новия кабинет не издържа. Кризата дава нов терен на популизъм и претоплени послания от "Тему"
Служебното правителство на ППДБ се разпада като грим на стара реститутка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Григор Димитров блесна на корица на модно списание.
препоръчано
"Благодаря ви, CEO Weekly UAE", написа тенисистът в Инстаграм, където сподели снимки от фотосесията.
Заглавието на материала, посветен на българската звезда, е: "Григор Димитров - тенис иконата, която използва своята платформа, за да вдъхновява".
След приключването на престоя си в Близкия изток, Димитров вече се намира в Калифорния, където се подготвя за участието си в турнира от сериите “Мастърс” в Индиън Уелс.
Тазгодишното издание на BNP Paribas Open стартира вчера, 5 март, и ще продължи до 16 март, напомни "Спортал".


TravelLove – мястото, където пътешествията срещат реалността
5756
преди 1 часа
Закопчаха шестима от ОПГ за трафик на хора и разврат (СНИМКИ)
48009
преди 19 часа


