ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов ПОПАРИ политическите мераци на Радев: Клел се е да бъде обединител на нацията - всичко друго ще бъде престъпление
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Известен адвокат прати писмо до СГС - поиска любимият съдия на Киро да си направи отвод по делото за заплахите срещу Йоловски
Шефът на КНСБ РАЗБИ ОПОРКИТЕ на ППДБ за бюджетните заплати
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще започне утре вечер участието си на Откритото първенство на САЩ по тенис.
препоръчано
Димитров, който е поставен под номер 17 в основната схема, излиза срещу квалификанта Матю Ебдън (Австралия). Двубоят е първи на корт номер 5 и ще започне в 18.00 часа българско време. Срещата е предвидена за тв-излъчване.
Българинът има две победи от два мача без загубен сет срещу този съперник. При победа срещу австралиеца, Димитров ще срещне победителя от мача между Йен-Сун Лу (Тайван) и Михаил Кукушкин (Казахстан).
Последната четвърта среща на същия корт е между българката Сесил Каратанчева и номер 12 в схемата Белинда Бенчич (Швейцария)./БТА
свързани новини
Григор Димитров загря за US Open с шампиона от "Ролан Гарос"
21073
на 27.08.2015
Григор с мил жест към България и родните фенове
7387
на 30.08.2015
Григор Димитров под №17 в схемата на US Open
8055
на 26.08.2015


