BG EN

Гришо поиска сериозна промяна в тениса!

Тенис

Гришо поиска сериозна промяна в тениса!

9932
на 12.05.2016
Гришо поиска сериозна промяна в тениса!
Автор:   ПИК

Според първата ни ракета във всички турнири трябва да се играе с еднакви топки

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Какво трябва да се промени в тениса? Въпросът е към Григор Димитров. Според най-добрия български състезател най-добре ще бъде, ако навсякъде мачовете се играят с еднакви топки.

препоръчано

“Това е един от проблемите за нас, защото всеки път трябва да свикваме с различните марки. Говорили сме много пъти по този въпрос, а според мен нещата могат да се решат лесно. Зависи от нас и от ръководството на АТП. Иначе не бих променил нищо”, коментира Димитров.

В Маями Анди Мъри се ядоса, защото игра с топки за женски мачове. В големите турнири най-често се използват Dunlop. На Australian Open и US Open са Wilson, на “Ролан Гарос” - Babolat, а на “Уимбълдън” се играе със Slazenger.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Телците да отложат разговори с шефове, Рибите да внимават с харчовете ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Телците да отложат разговори с шефове, Рибите да внимават с харчовете
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 36
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК