ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Още един ключов кадър на ГЕРБ се оттегля от поста?
ЩЕ СА РАЗТУРИ ЛИ ЖЪЛТОПАВЕТНАТА ГЛУТНИЦА: Мирчев и Божанов с УЛТИМАТУМ към ПП
ГОРЕЩО В ПИК! Борисов звънял лично, за да разубеждава Живко Тодоров - кметът на Стара Загора непреклонен, остава член на партията
ТОВА СА ТЕ! ЦИК обяви имената на 240-те депутати в 52-то Народно събрание (ПЪЛЕН СПИСЪК)
Предложиха на Радев да направи министерство, което ще спаси България от изчезване
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-силният български тенисист в историята Григор Димитров трябва да започне днес участието си в турнира Мастърс 1000 в Синсинати, който спечели през 2017 година.
препоръчано
Димитров ще играе срещу №13 в схемата Роберто Баутиста Агут от Испания. Мачът е на втория по големина корт „Грандстанд“ и е с начален час 18:00 наше време. Заради дъжд снощи доста двубои започнаха по-късно от предвиденото.
Григор води с 3-1 победи в статистиката на срещите между първите двама шампиони от АТР 250 турнира в София. Последният им двубой обаче беше през есента на 2018 година в Париж в зала, когато българинът се наложи над Баутиста Агут със 7:6(10), 6:4.
Григор Димитров води световна звезда в София за уникален спортен спектакъл
12920
на 23.04.2026
Предизвикателство от Парагвай пред наш Григор на турнира в Мадрид
7148
на 23.04.2026
Стана ясно дали Джокович ще играе на "Ролан Гарос"
8846
на 21.04.2026
Пролетният Мадрид - по-топъл и все така вълнуващ
13596
на 21.04.2026


