BG EN

Гришо ще играе и на двойки в Мадрид

Тенис

Гришо ще играе и на двойки в Мадрид

3627
на 03.05.2015
Гришо ще играе и на двойки в Мадрид
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще играе и на двойки турнира от сериите "Мастърс" на червени кортове в испанската столица Мадрид с награден фонд 4185405 евро.

препоръчано

Българинът, който снощи отпадна на полуфиналите на турнира в Истанбул след загуба с 2:6, 4:6 от Пабло Куевас (Уругвай), ще си партинира с Юрген Мелцер (Австрия). В първия кръг двамата ще срещнат представителите на Франция Жо-Вилфрид Цонга и Гаел Монфис.

При евентуален успех Димитров и Мелцер ще спорят във втория кръг срещу номер 5 в схемата Ненад Зимонич (Сърбия) и Марцин Матковски (Полша). В първия кръг на сингъл в Мадрид Димитров ще играе срещу Доналд Йънг (САЩ)./sportal.bg


Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 30
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК