BG EN

Груевски се върна в парламента

Балкани

Груевски се върна в парламента

5959
на 19.10.2018
Груевски се върна в парламента
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Бившият лидер на опозиционната ВМРО-ДПМНЕ и бивш министър-председател на Македония Никола Груевски се върна в Събранието, където е в ход заседанието с единствена точка в дневния ред предложението на правителството за промени в Конституцията, предава скопският телевизионен канал „Сител“, цитиран от "Фокус". По-рано бе съобщено, че четирима депутати от ВМРО-ДПМНЕ не присъстват на последния ден от парламентарния дебат за необходимостта от конституционни промени, сред тях и Груевски. 

препоръчано

В началото на седмицата съдът в Скопие отложи изслушването на Никола Груевски по делото „ТНТ“, за да може бившият министър-председател на Македония да присъства на заседанието в парламента за конституционните промени.

„Искам да бъда освободен от днешното изслушване, за да присъствам на сесията в парламента, където има точка за изменение на Конституцията. Досега не съм използвал тази възможност", бе искането, което Груевски отправи към съдията по делото Огнен Ставрев. Молбата му бе удовлетворена. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: Правителството падна - депутатите гласуваха оставката на кабинета Желязков с пълно мнозинство (СНИМКА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: Правителството падна - депутатите гласуваха оставката на кабинета "Желязков" с пълно мнозинство (СНИМКА)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК