BG EN

Грузинска мечта“ има голяма преднина пред опозиционната ЕНД

Европа

Грузинска мечта“ има голяма преднина пред опозиционната ЕНД

3573
на 09.10.2016
Грузинска мечта“ има голяма преднина пред опозиционната ЕНД
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Централната избирателна комисия обнови данните за резултатите от преброяването на гласовете от парламентарните избори след обработването на 38% от протоколите от избирателите секции предаде агенция Agenda, цитирана от Фокус.

препоръчано

 Обработени са данните от 1409 избирателни секции от цялата страна. 
„Грузинска мечта“ получава 51,39% подкрепа. „Единно народно движение“ - 25, 74%. 

Останалите партии не преминават прага от 5%, но най-близо до него е „Алианс на патриотите“ с 4,81% от вота. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 122
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК