ГОРЕЩО
Константин Проданов: Налагаме спешни мерки и промяна на бюджетната философия - няма да намаляваме заплати
Фридрих Мерц: "Бангаранга" ще бъде шлагер на лятото в цяла Европа
ТЕЗИ ШОКИРАЩИ ДАННИ, оповестени от Гълъб Донев, разкриват колко тежко е финансовото състояние на държавата
Русенският митрополит Наум с призив срещу завистта и хейта след победата на Дара
АПЕЛ ДО ЕВРОПЕЙСКАТА И БЪЛГАРСКА ПРОКУРАТУРА! Николай Бареков е престъпник, източил над 2 млн. евро от европейския бюджет! (ДОКАЗАТЕЛСТВА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Във вторник премиерът на Грузия Иракли Гарибашвили е уволнил министъра на отбраната, прозападно настроения Иракли Аласания, което предизвика политическа криза, заплашваща съществуването на управляващата коалиция, предаде AFP.
препоръчано
В свое прессъобщение премиерът заяви, че уволнява министъра, „за да избегне политизирането на въоръжените сили и на министерството на отбраната, както и за да осигури условията за независимо разследване”.
Неочакваната мярка беше предприета след началото на съдебни процедури срещу редица високопоставени служители на министерството на отбраната, които са обвинени в корупция. Аласания отхвърли обвиненията като „политически мотивирани”.
Фридрих Мерц: "Бангаранга" ще бъде шлагер на лятото в цяла Европа
9294
преди 29 минути
Румен Радев в Берлин: България е страна със значителен потенциал
4960
преди 36 минути


