BG EN

Гръмнаха вратар с пистолет в главата

Световен футбол

Гръмнаха вратар с пистолет в главата

9360
на 18.09.2017
Гръмнаха вратар с пистолет в главата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

33-годишният вратар Горан Ленак е бил застрелян в родината си Черна гора. Той тренирал във фитнеса на своя футболен клуб "Бокел" в град Котор.

препоръчано

Инцидентът се е случил в събота вечер. Вратарят бил смъртоносно ранен от изстрел в главата с пистолет. Ленак веднага бил откаран в болница в критично състояние, но по-късно починал.

Футболистът е бил много обичан в родината си, тъй като често финансирал от собствения си джоб развитието на амбициозни млади таланти. Полицията смята, че стрелецът е познавал добре района, тъй като е успял да избяга веднага, без да бъде уловен.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО)
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК