ГОРЕЩО
ВКС С ПОРЕДНО СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Намали присъдата на пиян и без книжка, убил семейство на “Тракия“
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
Изпълзяването на пепелянките! Защо Кадиев мълчи за космическите сметки за ток, а дрънка глупости за Пеевски
ПЪРВО В ПИК! Борисов с призив към Илияна Йотова - ето какво поиска от президента (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нападателят на Манчестър Сити Ерлинг Халанд обмисля да напусне клуба, ако “гражданите“ не успеят да се класират за Шампионската лига, съобщава El Nacional.
препоръчано
Според източника 24-годишният норвежец може да си тръгне от Сити още това лято. Като най-вероятни варианти за продължаване на кариерата на Халанд се посочват Реал Мадрид и Пари Сен Жермен, но френското първенство не е приоритет за нападателя.
свързани новини
ГОТВИ СЕ НЕЩО НАИСТИНА ГОЛЯМО! ЦСКА става част от семейството на Манчестър Сити
22205
на 18.03.2025
Халанд играе за Манчестър Сити от 1 юли 2022 г., като договорът му с клуба е до 30 юни 2034 година.
През настоящия сезон нападателят е изиграл 38 мача, като е отбелязал 29 гола и е дал 4 асистенции. Порталът Transfermarkt оценява пазарната стойност на играча на 200 милиона евро.
Два клуба от Серия А напират за перла на Левски
13101
на 05.02.2026
ПОДПИСА: Мъри прибра национал в Измир
10534
на 05.02.2026
Шефът на ФИФА иска махане на санкциите срещу руски отбори
22673
на 02.02.2026
Роналдо планира да бойкотира следващия мач на Ал-Насър
15971
на 02.02.2026


