ГОРЕЩО
Анализатори заплетоха голяма интрига: Има неприязън между Василев и Гюров. Николай Денков загрява на тъча за президентските избори
ОЖЕСТОЧЕНИ ДЕБАТИ В НС! Слави Василев скочи на "Възраждане": Къде сте вие, къде е Радев... (ВИДЕО)
СУПЕР ИРОНИЯ! Браво на БТВ и на Нова! Не взеха завоя. Останаха си верни и пристрастни към ППДБ
„Болярка ВТ“ АД с промени в изпълнителното ръководство
Кой е човекът, с когото се е прибрал Владо Загатото? Криминалисти нищят последните часове от живота на зверски убития бизнесмен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От шампиона и носител на Суперкупата на Китай Гуанджоу Евъргранд са предложили на турския Галатасарай 20 милиона евро за германския нападател Лукас Подолски.
препоръчано
Според информация на "Sport Bild" 31-годишният футболист е получил оферта за годишна заплата от 9 милиона евро.
Договорът на Подолски с Галатасарай е до лятото на 2018 година. От началото на настоящия сезон германският нападател има 12 изиграни мача за Галатасарай във всички турнири, в които е вкарал 6 гола.
свързани новини
Швайнщайгер и Подолски били твърде стари за Евро 2016
9688
на 10.05.2016
Подолски вече е играч на Галатасарай
9868
на 04.07.2015
Подолски ще подсили Галатасарай в скоро време
6069
на 03.07.2015
Лукас Подолски: Нашата голяма цел е Германия да стане и европейски шампион
11715
на 17.04.2016


