BG EN

Гърменско село в траур за 16-годишния Мелием, глътнал го 5-метров водовъртеж в Места

Региони

Гърменско село в траур за 16-годишния Мелием, глътнал го 5-метров водовъртеж в Места

70985
на 26.07.2016
Гърменско село в траур за 16-годишния Мелием, глътнал го 5-метров водовъртеж в Места
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гърменското село Хвостяне е в траур, изпращат в последния му път 16-годишния Мелием Изеиров, който вчера се удави в Места, попадайки в смъртоносен водовъртеж. Мелием, който е единствено дете на родителите, се удави пред очите на приятелите си, с които отишъл да се позабавлява в реката.

препоръчано

Въпреки спешната намеса на спасители от пожарната, полицията и приятели, водовъртежът, дълбок над 5 метра убил Мелием.

Родителите му земеделци, били на нивата, когато приятел на момчето и полицаи им съобщили черната вест, съобщава Струма.ком. Трагедията ужаси гърменското село, което днес се извървя през дома на Изеирови, за да се сбогува в Мелием. Всяко лято в региона млади хора губят живота си в неохраняеми водни басейни. Миналата година се удавиха трима души през юли. Ученикът от ПМГ "Димитър Талев" в Гоце Делчев ще бъде погребан днес, каза кметът на Гърмен Минка Капитанова.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 64
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК