ГОРЕЩО
Желязков подари на Урсула фон дер Лайен българските евромоенти и обеща България да бъде...
Диана Дамянова с култово предложение: Мирчев да иде да се сбие с комисията, която решава за охраната на Пеевски
Колтуклиева: "Протестът успя!" Така ли? Давате ли си сметка какво всъщност се случи
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски изпълни обещанието си - прати писмо до шефа на НСО и комисията, която решава за охраната му (ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гърция ратифицира споразумението за Единния механизъм за оздравяване на европейските банки, съобщава в. "Нафтемборики".
препоръчано
Ратификацията бе приветствана от Европейската комисия.
Гърция е 18-та страна член на еврозоната, ратифицирала споразумението. Единствената държава, която не е направила това, е Люксембург.
Единният фонд за оздравяване ще започне да функционира от 1 януари 2016 г. и ще се финансира от националните оздравителни фондове на страните от еврозоната.
свързани новини
Гърция е приела помощ от ЕС за справяне с бежанците
4260
на 04.12.2015
Желязков ще участва в редовното заседание на Европейския съвет
10595
преди 8 часа
Росен Желязков е в Брюксел за Срещата на върха ЕС-Западни Балкани
12888
на 17.12.2025


