ГОРЕЩО
Кирил Петков се опита да подкопае етническия мир в България
Шефът на СДВР с ПЪРВИ ПОДРОБНОСТИ: Агитки и локали вандалстват в София след протеста, над 40 са задържаните (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО Нов опит за метеж в София след протеста на ППДБ - маскирани хвърлят бомбички, обръщат контейнери и заплашват случайни минувачи
Пуснаха движението по "Дондуков" след протеста в Триъгълника на властта
Десетки задържани на протеста в София
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полузащитникът на Байерн Мюнхен увери привържениците на тима, че няма да напусне клуба тази зима, въпреки множеството информации за интерес към него от страна на Ливърпул. Гьотце също така отбеляза, че има желание да работи с Карло Анчелоти, който ще оглави Байерн след края на сезона.
препоръчано
"Няма да напусна Байерн през зимата, а за интереса на Ливърпул не знам нищо. Контрактът ми с Байерн е до 2017 г., всичко тук ме устройва. През лятото, разбира се, може да се случи всичко. Бих искал да работя с Карло Анчелоти, Тони Кроос ми е разказвал само хубави работи за него", каза 23-годишният Гьотце в интервю за "Sport Bild".
ФУТБОЛНО ЦУНАМИ: Ливърпул с извънредно решение за бъдещето на Салах
18461
на 09.12.2025
Салах взима по 2 млн. паунда за гол
15336
на 08.12.2025
Меси избута Маями до историческа шампионска титла в САЩ
11615
на 07.12.2025
Спешна среща в Ливърпул след бруталното интервю на Салах
23836
на 07.12.2025


