BG EN

Данните от полета на „Египтеър“ показват димни сигнали преди катастрофата

ЧАС ПИК

Данните от полета на „Египтеър“ показват димни сигнали преди катастрофата

10000
на 21.05.2016
Данните от полета на „Египтеър“ показват димни сигнали преди катастрофата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Данните за полет MS804 на авиокомпания „Египтеър“, събрани чрез Самолетната система за адресиране и съобщаване (ACARS), показват димни сигнали преди катастрофата в Средиземно море, предава CNN, цитиран от "Фокус".
Времевите интервали съвпадат с приблизителния момент на изчезването на самолета. ACARS е система, чрез която се изпращат съобщения между самолетите и наземните съоръжения. 
Това е информацията, която „Египтеър“ и гръцките служители потвърждават въз основа на опитите на следователите да намерят самолета.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК