ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На днешния 12-и ден от протестите в София срещу властта замириса на... море. Но не защото недоволните се отправиха към заветната лятна почивка, а защото пренесоха атмосферата от плажуването пред Министерския съвет.
препоръчано
Слънчеви очила, туники, бански, плажни чадъри, надуваеми дюшеци, пояси, бира, широкополи шапки... Нищо не липсваше!
С това митингуващите казаха на властта, че не трябва да се надява, че те ще отидат в лятна отпуска и протестите ще стихнат. Напротив - по-вероятно е морето да дойде на площад "Независимост", отколкото те да се откажат от каузата си.
Представяме ви изключителни "морски" кадри, уловени от фоторепортера на ПИК Румен Добрев:
.jpg)



Радев трябва да бъде спрян
233435
преди 17 минути
Това са най-известните политически пенсионери у нас
35356
преди 3 часа


