ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Изцепките на Костадин и Петър Петров минаха всякакви граници! Хамид Хамид гневно: Това е недопустимо (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Радев: Поканих Кандев - той изложи само лични мотиви за оставката. Турската страна иска да предоговорим договора с "Боташ" (ВИДЕО)
"Калашниците" май не са толкова смели - крият се заради една незаконна беседка. Васко Тайсъна получил общинско жилище, защото...
СБЛЪСЪК В НС! Цончо Ганев провокира "Прогресивна България" - депутат на Радев го предупреди какво ще се случи с "Възраждане" (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководството на Природен парк "Странджа" дари 14 двойки елитни кучета-пастири дари на животновъди, които отглеждат своите стада на територията на парка.
препоръчано
Кученцата са от автентичната порода Каракачанка и са от най-добрия в страната развъдник. Това съобщиха от пресслужбата на парка. Те са на възраст 4-5 месеца - седем мъжки и седем женски и са съчетани в двойки от възможно най-далечни родители.
Целта е в бъдеще да бъдат създадени поколения, които да подпомогнат развъждането на каракачанското куче в Странджа.
Възрастни пастири се биха с тояги заради пасища
4460
на 15.08.2014


