ГОРЕЩО
БОМБА В ПИК: Мастита схема за стотици милиони в автосектора ни под носа на данъчни и служби
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Имаме горива за 90 дни, доставките за "Лукойл“ гарантирани до края на март
ТОТАЛЕН ШОК! Васко Терзиев снима клипчета и подскача неадекватно, докато София тъне в боклук и разруха (ВИДЕО)
Сарафов на посещение в най-голямата прокуратура в страната (СНИМКИ)
ИГРАЯТ СИ С ОГЪНЯ: Има опасност от терористични атаки в България, а в момента се обезглавяват службите за сигурност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ботев (Враца) няма да прави мащабна селекция за предстоящото си участие в Първа лига, но за сметка на това треньорът Сашо Ангелов възнамерява да привлече някои опитни играчи.
Сред тях е и юношата на Левски - Валери Домовчийски, който през изминалата вече кампания се състезаваше с екипа на Верея, но договорът му изтече.
Нападателят вече е разговарял с треньора на врачани, като му е дал съгласие да подпише с отбора, но при условие, че не си уреди трансфер в чужбина.
Името на Домовчийски е спрягано и за бъдещия участник във Втора лига - Арда (Кърджали), но до подобен трансфер едва ли ще се стигне, пише "Топспорт".
препоръчано
Сашо Димитров готви шок с избора си на национали
2008
преди 13 минути
Ето кой ще съдийства дербито Лудогорец - ЦСКА
5157
преди 1 часа
Хулио Веласкес скочи на Лудогорец
7347
преди 2 часа
Георги Кабаков свири мач на Фиорентина
3776
преди 2 часа


