ГОРЕЩО
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
АЛО, ТЕРЗИЕВ: Пропадна асфалтът край строежа на метрото в “Слатина"
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Учениците от столичното 48-мо училище "Йосиф Ковачев" организираха благотворителна вечер на 28 ноември, средствата от която ще отидат за лечението на техния съученик - четвъртокласника Георги Желязков.
препоръчано
Проявата, обединила учители и ученици, се състоя на Женския пазар. Изработени от децата картини бяха продавани, за да се събере огромната сума от 65 000 евро, необходима за лечението на Гошко.
Ето и дарителската сметка, на която добри хора могат да изпратят средства, за да бъде спасено едно българско дете!

Тя е само на 3 месеца! Да помогнем на бебе Бориса в борбата за живот
40109
на 28.11.2016
Нека помогнем! Мъничката Гери е само на 5 и трябва да живее!
23962
на 21.11.2016
Да помогнем на Любчо!
23089
на 20.11.2016
Да помогнем на 5-годишния Асен от Белоградчик
16141
на 02.06.2016


