ГОРЕЩО
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
МИСТЕРИЯ БЕЗ АНАЛОГ: Калушев ПОЛУЧАВАЛ СТОТИЦИ ХИЛЯДИ от родители на деца, които обучавал
Ще носи ли Борислав Сандов отговорност за договора, легитимирал паравоенната структура край Петрохан?
Вижте ПЪРВАТА РЕАКЦИЯ на бащата на 15-годишния Александър Макулев, открит мъртъв в кемпера на Калушев (СНИМКА)
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Само двайсетина "зелени" активисти се събраха тази сутрин пред Министерски съвет на протест уж да спасяват Пирин. Грантаджиите отново пуснаха лъжата, че ще се застрояват 48% от парка. Имат и искане да не се актуализира концесионният договор за ски зона Банско.
препоръчано
От доста време, зелените едвам събират по 50-ина човека, обикновено журналистите и полицията са повече. Така е и сега. Въпреки това малобройната групичка се представя от БТВ и Нова все едно е някакво голямо значимо събитие. Липсата на подкрепа от обществото за еколозите е очевиден факт.
Хората не ги понасят заради фалшификациите, които правят в опитите си да компрометират българския зимен туризъм.
свързани новини
100 зелени и "смелите майки" блокираха центъра на София (СНИМКА)
38869
на 22.10.2018
ДАЛАВЕРА! Прокопиев участвал в зелени проекти за над 11 млн. лв.
14844
на 20.02.2018


