BG EN

Двамата българи не успяха да спасят Ботошани

Световен футбол

Двамата българи не успяха да спасят Ботошани

3033
на 01.09.2015
Двамата българи не успяха да спасят Ботошани
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пламен Илиев и Радослав Димитров бяха титуляри за Ботошани, но отборът им загуби с 1:3 гостуването си на ЧФР Клуж в последен мач от 9-ия кръг на румънското първенство.

препоръчано

И двамата българи записаха пълни 90 минути, но не успяха да помогнат на тима си да избегне поражението. Анотнио Яколис откри за Клуж в 15-ата минута, а Кристиан Лопес в 21-ата покачи на 2:0. Габриел Васвари върна един гол от дузпа, но отново Лопес беше точен за крайното 3:1.

В последния четвърт час Ботошани игра с човек по-малко заради червения картон на Стелиан Куку.

В класирането отборът на Илиев и Димитров е на 12-о място с едва 6 точки.

 

 

Спортал

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК