BG EN

Двама българи задържани в Индия за източване на банкови карти

Крими

Двама българи задържани в Индия за източване на банкови карти

8832
на 27.06.2013
Двама българи задържани в Индия за източване на банкови карти
Автор:   ПИK

Засега е известно за скимиращи устройства, използвани от тях в Гърция

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама българи се разследват от полицията в индийския град Колаба по подозрение, че са изтеглили пари от 37 банкови сметки чрез скимиращо устройство, съобщи The Indian Express (Индиан експрес”).

препоръчано

Двамата заподозрени са идентифицирани като Иванов (27 г.) и Ценев (28 г.). Предполага се, че те са изтеглили пари чрез скимиращи устройства от 8 други банкомати в Гърция, след като са клонирали дебитните карти, посочиха от полицията.

Органите реда обясниха още, че двамата българи са влезли в страната с туристически визи и са останали в четири различни хотели в града, преди да напуснат Индия. Полицията е изпратила уведомление на българското правителство през посолството ни в Ню Делхи. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Кирил Добрев побесня след провокацията на Денков: Тези политически шарлатани довчера искаха да участват във властта, предлагаха министри и искаха постове (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Кирил Добрев побесня след провокацията на Денков: Тези политически шарлатани довчера искаха да участват във властта, предлагаха министри и искаха постове (ВИДЕО)
ново
Днес: 50
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК