ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама души са загинали при стрелба в болница в германския град Кьолн, съобщава General-Anzeiger. По данни на полицията и прокуратурата спасителните екипи са открили простреляните в двора на болничното заведение.
препоръчано
Жертвите са 59-годишен мъж и жена на същата възраст, която е намерена жива, но в тежко състояние. Лекарите обаче не са могли да я спасят. Предварителното разследване показва, че няма насоки за участие на трето лице в събитията.
Силите на реда не разполагат с информация за фактическите обстоятелства, довели до трагичния край на двете жертви. Допуска се, че мъжът е стрелял по съпругата си, след което се е самоубил. Съобщава се, че е намерено предсмъртно писмо.
свързани новини
Откриха невзвривена бомба от Втората световна война в центъра на Кьолн
28919
на 03.03.2016


