ГОРЕЩО
Спор за Фейсбук група извади наяве президентския им план - Божанов не видя проблем 45 хиляди фенове на Киро да бъдат преопаковани като ултраси на Гюров
Диана Дамянова разкри ГОЛЯМАТА ИНТРИГА за президентските избори - ето защо опозицията няма шанс срещу Радев
Във Великобритания е страшно - нови два брутални случая с мигранти взривяват страната
ДПС на протестно бдение срещу решението на правителството за закриване на Комисията по досиетата без обществено допитване (СНИМКИ)
Бивш шеф на КАТ с отворено писмо до Радев срещу войната по пътищата: Седем премиери преди вас отказаха да чуят ТОВА...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама нападатели, участвали в нахлуването в хотел в столицата на Мали са убити, съобщава Reuters, позовавайки се на източник от малийските сили за сигурност.
препоръчано
По думите на източника от хотела са евакуирани ранени мирни граждани.
Представител на ООН заяви, че миротворци са открили до сега 27 тела на загинали , на два от етажите на луксозния хотел. По предварителна информация, миротворците са открили 12 тела на загинали в сутерена на хотела. Други 15 тела на убити в заложническата криза са открити на втория етаж на хотел „Радисън“.
„Военнослужещи от миротворческата мисия на ООН помагат на малийските власти в претърсването на хотела“, заяви източникът, пожелал анонимност.
Балканите в капана на 40-градусови жеги и горски пожари
6029
преди 3 часа
Днешната стрелба в Германия е престъпление от страст?
9144
преди 5 часа
ШОК: Откриха тялото на 17-годишна в куфар, обвинен е австралиец
13882
преди 5 часа


