ГОРЕЩО
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
НА РЪБА НА ФАЛИТА: Крум Зарков се насади на пачи яйца с лидерския пост в БСП, ако на 20 април го изгонят, без да го пребият с камъни, ще трябва да черпи
ВЕРСИЯ: Разкриха в какъв КАПАН Делян Пеевски вкара Гюров и кукловодите му от ППДБ
БАРЕМ ЕДИН НА ДЪРЖАВНА ИЗДРЪЖКА: Бутат с 300 зора Миро Ленин за депутат
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството определи заместник-министрите на здравеопазването Мирослав Ненков и Лидия Нейчева за представители на държавата в Надзорния съвет на Националната здравноосигурителна каса. Предсрочно по тяхна молба от състава на Надзорния съвет се освобождават Николина Сотирова и Лъчезар Борисов.Това съобщиха от правителствената информационна служба.
С решението се осигурява привеждане на състава на Надзорния съвет на Националната здравноосигурителна каса в съответствие с изискванията на Закона за здравното осигуряване и ефективно изпълнение на неговите функции.
препоръчано


