ГОРЕЩО
Топ психиатър постави ДИАГНОЗА на шестимата от "Петрохан-Околчица" и разкри имали ли са душевно заболяване
Антон Славчев подава оставка от КОНПИ
Костадинов ЗАНУЛИ пепейците: Кой застреля "бащата на сглобката" - духовния покровител на ППДБ Алексей Петров?! Кой "удави" адвокат Джингов?!
Софийската митрополия за генерираните с изкуствен интелект клипове: Патриархът не рекламира стоки и услуги
Сценарист за случая „Петрохан”: Реалността е по-невероятна от фикцията. Ако разказваме конкретно за Калушев и компания – това си е чист психотрилър
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама от лидерите на Лудогорец са сред фаворитите за спечелване на приза Футболист на годината 2014. Това са вратарят Владислав Стоянов и халфът Светослав Дяков. От представянето им през ноември зависи кой ще вземе преднина пред съотборника си в анкетата. Двамата бяха с основен принос за 1/8-финала в Лига Европа, третата поредна титла в "А" група и достигането до групите в Шампионската лига. Миналата година победител стана Иван Иванов от Базел, който от продължително време се възстановява от контузия.
препоръчано
"Тема Спорт"
ТОВА Е причината Левски да се откаже от бивша звезда на ЦСКА
8469
преди 4 часа
Илиян Филипов подкара и Наско: Сирачето граби от любимия си Левски
17172
преди 10 часа
ЧИСТКА: Бият шута на двама от ЦСКА
14067
преди 11 часа


