ГОРЕЩО
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПУКНАТИНАТА СТАНА ПРОПАСТ: Мирчев смачкан в bTV след удара на Василев - Манол Пейков като Хубавата Елена ли взриви коалицията?
Петър Витанов РАЗКРИ предлагал ли се е Асен Василев за финансов министър. Ето кои ще са първите стъпки на новия кабинет
Огнено дерби в Лондон
ПРОЛЕТНИ КАПРИЗИ! Дъжд ще вали в цялата страна, в планините ще падне сняг - температурите ще варират от минус 4 до плюс 15 градуса (КАРТА)
ЧАС ПИК
Двама руснаци са задържани за убийството на чеченския ислямист Абдулвахид Еделгиреев в Истанбул
4064
на 13.04.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В резултат на операция на турското разузнаване и полицията в Истанбул са арестувани двама руски граждани, предаде Росбалт, като се позовава на турски медии.
препоръчано
Арестуваните са 52-годишният Юрий Анисимов и 55-годишният Александър Смирнов, които отказали да дават показания. Те са заподозрени за убийството на чеченския ислямист Абдулвахид Еделгиреев.
Предполага се, че двамата руснаци са влезли в Турция с фалшиви паспорти, а по време на обиските у тях са намерени фалшиви удостоверения, че са сътрудници на Интерпол.
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
175829
преди 35 минути
САМО В ПИК И "РЕТРО": Куката и Цвети Стоянова разделени
29500
преди 3 часа


