ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Започна пропускането на автомобили през прохода Предел. Задръстването е голямо, изтеглянето на колоната става бавно. Пропускането става регулярно през около 15 минути. Пътят се отваря за превозни средства последователно откъм Симитли и откъм Разлог.
Припомняме, че по-рано днес катастрофа затвори Предел около 12,30 часа днес. Лек автомобил Опел Корса, управляван от мъж от Разлог, губи управление над автомобила, удря се в мантинелата и се блъска в движещия се в посока Симитли лек автомобил Ауди, управляван от македонски гражданин. Тежко пострадал е водачът на опела, с по-леки наранявания е съпругата на македонския водач. Те са закарани в разложката болница, пише "Струма бг".
Очаква се движението отново да бъде спряно за около 40 минути, докато следователи от Разлог направят оглед на местопроизшествието и Пътна помощ отстрани катастрофиралите автомобили


