ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК TV! Йордан Цонев от ДПС-Ново начало към Радев: Животът на този парламент приключи. Надявам се, че ще се включите в... (ВИДЕО)
Проф. Михаил Константинов: Само 1-2% от хората в Европа гласуват с машини. Те ли са идиоти, ние ли сме идиотите?
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
Проф. Пламен Киров разкри КОЙ Е ВИНОВЕН за политическата криза: Попитайте Христо Иванов и групичката около него. Всичко може да очакваме от Радев
ПРОЛЕТЕН ДЕКЕМВРИ! Слънчево в цялата страна, температурите ще достигнат до 12 градуса
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко 17 души са загинали в резултат на два взрива в централния нигерийски град Йос в четвъртък. Нападението е било насочено срещу автобусен гараж в града, предаде AFP, позовавайки се на военни и очевидци.
„В Йос имаше двоен взрив днес“, казва говорител на военните в столицата на щата Плато. Районът често става обект на нападения от екстремистите от „Боко Харам“, пише агенция "Фокус".
Двама очевидци разказват, че за 17 души е потвърдено, че са загинали.
препоръчано
Камикадзе се взриви в Нигерия, има жертви
3084
на 26.02.2015


