ГОРЕЩО
Гледат мерките на арестуваните в "Ботунец" - единият от "Калашниците" остава зад решетките
КУБ официално: Всички документи за Баба Алино са издадени по време на кмета Коцев и с негово знание
България с твърда позиция - не подкрепя санкциите срещу Русия, свързани с патриарх Кирил и с енергийния сектор
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Става страшно за тиктокъра Стоян Колев - ще лежи зад решетките поне три денонощия, сдоби се и с две обвинения
ЧАС ПИК
Два плавателни съда се сблъскаха в Мексиканския залив, има разлив на петрол
3496
на 23.03.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Баржа, превозваща 3.5 милиона литра петрол се е сблъскала с друг плавателен съд в мексиканския залив близо до американския бряг, предаде агенция „Новости".
препоръчано
Инцидентът е станал в залива Халвестън.
До момента няма информация за количеството петрол, което е попаднало във водата. По данни на представители на бреговата охрана на САЩ, при сблъсъка се е повредил само един от резервоарите с обем около 635 000 литра, но не е известно дали цялото количество е изтекло.
Властите на САЩ установяват причините за сблъсъка и оценяват последствията от инцидента.


