ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
ЕКШЪН В НС! Избърсаха пода на парламента с Цончо Ганев (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Помните ли чалга легендата Пепа Секса? Вижте с какво тузарско ауди фучи из София (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Кандев напусна МВР със 130 000 евро заплати накуп
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Два ТИР-а са изгорели напълно в района на Пазарджик. Пожарът е избухнал около 20,30 часа снощи в стопанския двор на бивша кооперация в покрайнините на града.
По първоначална информация, първо, се е запалил ТИР "Рено", чието ремарке е било натоварено с 26 пластмасови бидона, всеки с 1000 литра разредители за боя. Пожарът се е разпространил изключително бързо и за броени минути се е запалил и вторият камион, който е бил паркиран в непосредствена близост до пламналия.
Три пожарни автомобила са гасили пламъците. За щастие няма пострадали, разследват се причините за пожара.
препоръчано
Пожарната в Бургаско на крак! Горят тирове на паркинг в Айтос
31405
на 24.09.2018


