ГОРЕЩО
КЗК предлага пакет от 19 мерки за подобряване на конкурентната среда в сектор храни
СТРАШНА ТРАГЕДИЯ: Тир се вряза в кола в насрещното на "Тракия", загинаха две деца и възрастен
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
МВР с първи данни за бруталното убийство в Угърчин
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две състезателки на женския баскетболен отбор на Монтана са дали положителни проби за коронавирус, но от клуба не пожелаха да съобщят техните имена, предава БНР.
препоръчано
Заразяването явно се е случило при гостуването на румънския отбор Сепси (Сфънтул Георге) на 18/19 септември за контролни срещи.
Целият отбор на Монтана е поставен под карантина с изключение на двама души. Това са спортният директор Славко Димитров и американската състезателка Акеле Майзе, които не пътуваха за Румъния. Американката все още не е възстановена от контузия на 100 процента и това е причината да не пътува за северната съседка.
Везенков и Олимпиакос играят домакинствата си от Евролигата в България
6528
на 22.06.2026
ПЪРВА ТИТЛА ЗА 53 ГОДИНИ: Ню Йорк Никс е новият крал на НБА (ВИДЕО)
17778
на 14.06.2026
Олимпиакос и Везенков пропуснаха златен шанс за титлата
12612
на 11.06.2026
Везенков поведе Олимпиакос към титлата в Гърция
8739
на 09.06.2026


