BG EN

Две българки се класираха за полуфиналите на световното по бокс

Други спортове

Две българки се класираха за полуфиналите на световното по бокс

7307
на 24.05.2016
Две българки се класираха за полуфиналите на световното по бокс
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Стойка Петрова и Деница Елисеева се класираха за полуфиналите на Световното първенство по бокс в Астана, Казахстан.

препоръчано

Двете ни представителки за първи път участват на шампионат в новите си категории. По всички личи, че тактиката на треньорския щаб е успешна, след като за първи път България ще има два медала от Световно първенство за жени.

На четвъртфиналите в категория до 54 кг Петрова победи с 2:1 съдийски гласа рускинята Саяна Сагатаева и си осигури първи медал от Световен шампионат.

Състезателката ни в категория до 57 кг Елисеева победи категорично с 3:0 съдийски гласа Махсати Хамзаева от Азербайджан. За нея това също ще бъде първо отличие от такъв форум.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 17
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК